Belépés

Látogatók

Oldalainkat 63 vendég és 0 tag böngészi

Kitüntetettek

2016

Takács Tamás Emlékdíj

  • Pelczerné Tatai Katalin (Pécs)

Sportlétesítményekért Emlékdíj

  • Csurgó Önkormányzata

2015

Takács Tamás Emlékdíj

  • Németh Csaba (Salgótarján)

Sportlétesítményekért Emlékdíj

  • Tata Önkormányzata

2014

Sportlétesítmények Emlékdíj

  • Komárom Önkormányzata
  • Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége

Takács Tamás Emlékdíj

  • Dér Tamás (Kaposvár)
  • Lukácsné Szabó Anikó (Tiszaújváros)
  • Szántha István (Budapest)

2013

Sportlétesítményekért Emlékdíj

  • Kecskemét Megyei Jogú Város Önkormányzata
  • Somogyjád Önkormányzata
  • Szekszárd Megyei Jogú Város Önkormányzata

Takács Tamás Emlékdíj

  • Gazdag József (Tiszavasvári)

2012

Sportlétesítményekért Emlékdíj

  • Hegyvidék Önkormányzata, Budapest
  • Kunszentmiklós Önkormányzata

Takács Tamás Emlékdíj

  • Túri István Nándorné (Tápiószentmárton)
  • Rózsa József (Szolnok)

2011

Sportlétesítményekért Emlékdíj

  • Szombathely megyei Jogú Város Önkormányzata
  • Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia
  • Magyar Egyetemi-Főiskolai Sportszövetség

Takács Tamás Emlékdíj

  • Balassi Péter (Szolnok)
  • Szirony Pál (Szarvas)

2010

Sportlétesítményekért Emlékdíj

  • Székesfehérvár Önkormányzata
  • Szolnok Önkormányzata

Takács Tamás Emlékdíj

  • Csatári Jenő (Győr)
  • Tóthné Merth Bernadette (Kaposvár)

2009

Sportlétesítményekért Emlékdíj

  • Győr Önkormányzata
  • Magyar Labdarúgó Szövetség
  • Szarvas Önkormányzata

Takács Tamás Emlékdíj

  • Gál Csaba (Tiszaújváros)
  • Járdán László (Nyíregyháza)
  • Schneider Béla (Csákvár)

2008

Sportlétesítményekért Emlékdíj

  • Debrecen Önkormányzata
  • Kaposvár Önkormányzata

Takács Tamás Emlékdíj

  • Ács Bálint (Mezőtúr)
  • Molnár Péter (Győr)
  • Reining István (Tata)

2007

Sportlétesítményekért Emlékdíj

  • Tiszaújváros Önkormányzata

Takács Tamás Emlékdíj

  • Borbély Imre (Tiszafüred)
  • Horváth Béla (Gyula)
  • Dr. Lele Andrásné (Szeged)

2006

Sportlétesítményekért Emlékdíj

  • Magyar Kézilabda Szövetség

Takács Tamás Emlékdíj

  • Soóky Miklós (Kaposvár)
  • Tompa Andor (Nyíregyháza)
  • Vanyus Attila (Győr)

2005

Sportlétesítményekért Emlékdíj

  • Városi Sportközpont, Miskolc
  • Bújtosi Szabadidő Csarnok, Nyíregyháza

Takács Tamás Emlékdíj

  • Bagyinszki Jenőné (Salgótarján)
  • Gundi Richárd (Kaposvár)
  • Keresztes János (Szekszárd)